Kino na leżakach” to autorski projekt KinAds i Art-Foto-Media realizowany w czasie wakacji w znanych nadmorskich

kurortach i miastach Polski Centralnej. Jego ideą jest bezpłatne wyświetlanie filmowych hitów. Otwarte pokazy odbywają się

w przestrzeni publicznej – na głównych placach miast, a towarzyszą im dodatkowe atrakcje zapewniane przez sponsorów wydarzenia.

Kino na leżakach” to także doskonałe narzędzie promocji naszych klientów. Zainteresowanie ze strony włodarzy miast,

popularność wśród widzów, skala działania i szereg możliwości prezentacji marki sprawiają, że jego skuteczność jest niezaprzeczalna.

Sprawdź harmonogram pokazów

 
 
 

Kino na leżakach 2022” w liczbach:

0
Miast
0
Pokazów
0
Widzów

0
Miesiące
0
Godzin emisji
0
Odbiorców w zasięgu

 

A ponadto kilkaset obrandowanych leżaków, tysiące plakatów, dziesiątki tysięcy upominków dla widzów

 

 

 

Partnerzy główni

 

 

 

 

Galeria

 

 

 

Kaufland to odnosząca sukcesy międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W Polsce sieć posiada aktualnie 236 marketów i zatrudnia ok. 14 000 pracowników. Kaufland realizuje swoją misję w oparciu o cztery fundamentalne wartości, którymi są: jakość, wybór, cena i łatwość zakupów.

Jako firma odpowiedzialna, w ramach strategii zrównoważonego rozwoju pn. „Zróbmy to razem”, Kaufland angażuje w swoje działania różne grupy interesariuszy – pracowników, partnerów biznesowych, klientów, lokalne społeczności, organizacje pozarządowe oraz podejmuje i wspiera inicjatywy mające na celu promowanie zdrowego odżywiania, przeciwdziałanie marnowaniu żywności, poprawę dobrostanu zwierząt, przeciwdziałanie zmianom klimatycznym, redukcję zużycia tworzyw sztucznych.

 

 

 

PERRIER ENERGIZE to napój energetyczny na bazie ikonicznej, pochodzącej z Francji naturalnej wody mineralnej PERRIER, znanej na całym świecie od 150 lat dzięki swoim intensywnym, pękającym bąbelkom. Stymulująca receptura, dzięki zawartości naturalnej kofeiny z organicznych ziaren zielonej kawy i intensywnego naparu yerba mate, zapewni Ci dodatkowy zastrzyk energii. Unikalna i odświeżająca kombinacja zaskoczy Cię pysznymi, owocowymi smakami granatu oraz grejpfruta.

Naszym konsumentom oferujemy naturalność, jakiej szukają. Nie znajdziesz tu barwników, sztucznych aromatów ani słodzików. Dodatkowo puszka zawiera jedynie 33 kcal, jednocześnie ma mniej więcej tyle kofeiny, co filiżanka kawy.

 

 

 

Provident Polska SA jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF) notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Provident to największa instytucja pożyczkowa na polskim rynku, obecna na nim od 25 lat. Z jej usług skorzystało już ponad 4 mln Polaków.

Filarem działalności firmy jest odpowiedzialne pożyczanie. Provident Polska dociera do wszystkich grup klientów i oferuje szereg produktów finansowych: pożyczkę konsumencką dostępną w wariantach online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą. Firma posiada w swojej ofercie również sprzedaż produktów dodatkowych takich jak ubezpieczenia oraz pakiet medyczny. Prezeską firmy jest Agnieszka Kłos-Siddiqui.

 

 

 

Pocztex to flagowa usługa kurierska Poczty Polskiej, uruchomiona w nowej odsłonie pod koniec ubiegłego roku. W jej ramach – za pośrednictwem strony www.pocztex.pl – możliwe jest wygodne i szybkie nadawanie, opłacanie i śledzenie przesyłek.

Klienci mogą także samodzielnie wygenerować i wydrukować etykiety z opcją późniejszego dokonania płatności – np. u kuriera albo w placówce pocztowej. Nadawane za pośrednictwem Pocztex przesyłki szybko i wygodnie można odebrać w placówkach własnych Poczty Polskiej oraz w 17 tys. Punktach sieci partnerskich.

 

 

 

CentrumRowerowe.pl to sklep rowerowy online istniejący od 2005 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu i zawsze podążamy za trendami. U nas sprzęt wybiorą profesjonalni kolarze oraz ci, którzy jeżdżą rekreacyjnie. Znajdziesz tu m.in. BMXy, rowery crossowe, trekkingowe, MTB, gravele, jak i popularne modele turystyczne – miejskie, damskie, dziecięce. Posiadamy tanie rowery wysokiej jakości, a także rowerki biegowe dla najmłodszych.

Pasja do dwóch kółek naprawdę łączy. Na naszym blogu przeczytasz porady serwisowe i treningowe, relacje z rowerowych imprez oraz bazę najciekawszych tras.

 

 

 

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych polskich spółek. Działa nieprzerwanie od ponad 66 lat. Firma dysponuje siecią sprzedaży naziemnej obejmującą ponad 20000 punktów, jednocześnie udostępniając gry online. Prowadzi także jedyne legalne kasyno internetowe w Polsce oraz sieć salonów gier na automatach.

Totalizator Sportowy wyprzedza potrzeby rynku przy wykorzystaniu innowacji i najlepszych praktyk biznesowych, dbając przy tym o promowanie odpowiedzialnego podejścia do rozrywki. Spółka jest jednym z filarów finansowania polskiego sportu i kultury. Od 1994 r. tylko z tytułu dopłat do gier liczbowych i loterii pieniężnych firma przekazała ponad 17,7 mld zł na sport i kulturę. Ponadto prowadzi mecenat finansowany ze środków własnych.


 
 

Zapytaj o szczegóły

Napisz do nas